Deelemers 2017

Deelnemende teams Grote Omloop 2017   
(teams staan in willekeurige volgorde)          
           
Team Eerens Stormvogels       Team Sensa - Kanjers voor kanjers Cyclingteam
Cor van Leeuwen 10001554105     Wim Kleiman 10012479840
Paul de Haan 10013327881     Wessel Zennipman 10013274432
Henk Jaap Moorlag 10005873231     Arjan Hofman 10013722551
Joakim Zuidema 10011399100     Jelle Johannink 10014365983
Allard Neijmeijer 10011332513     Wiebe Scholten 10008817583
Niels Potze 10013430844     Luuk Lohuis 10010973209
Ploegleiders: D. Jilesen / B. de Haan       Ploegleider: A. Ribbers  
           
Team ZRTC       Team Westland Wil Vooruit  
Roy Gijsel 10011739610     Nick van der Meer 10009803549
Jan de Voogt 10023356974     Jos Koop 10010207919
Pieter Vette 10015611930     Bob Wubben 10012997071
Thijs de Lange 10013000105     Coen van Kleef 10015611223
Vince Geijs 10014949401     Diederik Deelen 10011396672
Michel Stroosnijder 10012892896     Bram Nelck 10014917267
Ploegleider: H. Nieuwdorp       Ploegleider: J. Koop  
           
Team Willebrord Wil Vooruit       Team AR & TV De Adelaar Apeldoorn
Ronan van Zandbeek 10005389342     Daan van den Berg 10013180664
Nahom Desale 10008092309     Jurrien Bakker 10014781366
Robbert Keus 10007707440     Luc Grefte 10009968651
Daniel Abraham 10007397444     Maikel Willemsen 10023250173
Dennis Buijs 10009523562     Koen Jansen 10022812158
Robbie Gevers 10011770730     Wilbert van het Loo 10023090125
Ploegleider: R. Verboom       Ploegleider: H. Heijnen  
           
Team Workfor.ce / Zwaluwen       Team Wielervereniging Breda  
Niek Meijer 10023394764     Bart Dielissen 10009811027
Tim Putman 10015543929     Jeffrey Doornbusch 10022787203
Wouter Hendriksen 10015025886     Emiel Molenschot 10014136621
Teun Flint 10022770025     Stijn Rovers 10014136419
Gideon van der Molen 10023127309     Valentijn Overtoom 10014136217
Joost Arentsen 10022789223     Daaf Koemans 10013868455
Ploegleider: J. Nijdam       Ploegleider: P. Rovers  
           
Team TWC Maaslandster Z.L.       Team Wilton - Volharding  
Keir Place 10006237888     Mark Olieman 10013150655
Jesse Raas 10013427511     Matthew Overste 10013802171
Callum Pietersen 10014876447     Alex Mengoulas 10014217655
Conner Lambert 10016782097     Tim Scholten 10012999596
Stan Huveners 10013534009     Alex Bhogal 10011579558
Ashley Mackey 10013740537     Bob van de Hengel 10007967724
Ploegleider: W.O.       Ploegleider: J. Oussoren  
           
Team TWC Tempo-Hoppenbrouwers       Team WV de Kannibaal  
Lehvi Braam 10008010059     Maurice Zaal 10023426490
Nol van Loon 10014453182     Pascal Aandewiel 10011060307
Carlo van Doorn 10022825090     Frans Hoveijn 10023106491
Noah van Hoorn 10015439552     Wieger van der Wier 10013059416
Benjamin Sydlik 10005895358     Robert de Vries 10014285555
Thomas Rieff 10013318787     Frank Thomson 10022900973
Ploegleider: H. Baudoin       Ploegleider: V. Huiting  
           
Team WTOS Ahoy, Spartaan & Restore       Team Wielerploeg GROOT Amsterdam
Arian Stolwijk 10023381428     Jelmer Asjes 10007967219
Bouwe Boonstra 10022840652     Teun Mouris 10014760754
Casper van Wijck 10023385973     Jorgos Schrijver 10023129834
Daniël Langereis 10023092347     Thimo Kroeze 10022862072
Gino Bonemeijer 10022760426     Jorn Buning 10011024234
Youp Havermans 10023025659     Sven Asjes 10022966550
Ploegleider: A. Grootveld       Ploegleider: A. van Dam  
           
Team Lotto NL/ Jumbo / De Jonge Renner     Team Jan van Arckel  
Bram de Kort 10007857283     Arno Kleinjan 10009861547
Jaap Kooijman 10009401405     Jarri Stravers 10014277067
Martijn Dijkstra 10010116979     Gert van der Grijn 10013305350
Ramon van Bokhoven 10011140028     Hermen Bode 10013427410
Youri van Iersel 10013804393     Michael Kootstra 10011159529
Dick Janssen 10010039783     Antonie van Noppen 10014762168
Ploegleiders: J. Bouwens / R. Aerts       Ploegleider: A. van der Lee  
           
Team W.V. Noord Holland / C.C. Monkey Town     Team HSK Trias cyclingteam Mooi-Jong
Jan Essers 10014285454     Mitchell Huenders 10004766219
Rick de Vries 10014891096     Marvin van Spronsen 10022871873
Maarten Junte 10011234907     Mike van Nunspeet 10014625560
Sebastiaan Bennink 10015881914     Robbert Schaap 11012632212
Jaan van Berkel 10022972210     Raymond Splinter 10013812073
Leander Schreurs 10006659133     Mark van Velthoven 10023303626
Ploegleider: J. Berghmans       Ploegleider: M. Riemen  
           
Team VolkerWessels / Merckx Cycling Team     Team W.V. de Ijsselstreek  
Stephen van den Berg 10012999701     Kevin Coster 10013429228
Wietse Kamp 10023073553     Harro Groeneveld 10014365781
Jasper Plender 10011398490     Jasper Schouten 10014887561
Per Wiggers 10009749086     Jurgen Timmerman 10013858755
Stan Wijkel 10007946304     Rik Wielink 10023357479
Jelle Wolsink 10008010463     Marien Bogerd 10015835434
Ploegleider: A. Engels       Ploegleider: G. de Ruiter  
           
Team TWC Het Snelle Wiel Bladel       Team NWVG  
Marc Kivits 10013869970     Jos Harms 10002634542
Remco Esselaar 10013430743     Lars Horring 10009401102
Maarten Hendrickx 10013529359     Marco Hoekstra 10009401001
Aldo Klomp 10002902405     Rick Mensink 10008967733
Kevin Minten 10012870071     Coen Rijpma 10011736172
Gijs Vierling 10012464985     Tim Weerkamp 10023242392
Ploegleider: R. Kums       Ploegleider: J. van Helden  
           
Team Wv Eemland       Team West - Frisia  
Danny Kroeze 10022768409     Dex Groen 10007967825
Carlos Schreuder 10014199467     Sjors Dekker 10011101430
Jaap Berg 10023004037     Eit Visser 10014199063
Jurriaan Vos 10009523764     Sven Broekaart 10007646412
Jeffrey Vink 10011398692     Florian Smits 10003332235
Jorrit Walgien 10022901175     Melwin Bos 10022832770
Ploegleider: R. Kos       Ploegleider:   
           
Team LRTV Swift / WV Avanti / RTV de Bollenstreek     Team DRC de Mol  
Bastijn Boele 10015612132     Bjorn Koeman 10013573819
Niels Boele 10015127334     Lieven Anthonise 10015611324
Sjors Handgraaf 10013868152     Witten Anthonise 10015193618
Jaap van der Meij 10015612536     Leon van der Ster 10012748410
Etienne Lenting 10013518649     Johan van der Eijk 10023361927
Vincent Fackeldey 10022987061     Hans Dilling 10015611728
Ploegleider: D. Rotmensen       Ploegleider: J. van Pel  
           
Team TWC De Kempen Valkenswaard       Team Bergklimmers  
Arjan Kuiten 10023104471     Thijs Horrichs 10015397419
Dennie Hulsen 10022877331     Giel Meesen 10016304670
Dennis Vugts 10023080526     Bram Linnartz 10046534722
Marc van Grinsven 10022923609     Rick Dam 10048382974
Marco van Schijndel 10023356469     Luuk van Helden 10023329793
Roy Steuten 10023024649     Paul Evers 10023158328
Ploegleider: R. van Dooren       Ploegleider: R. Hoogenberg  
           
Team WvSchijndel       Team Peddelaars Hoogeveen  
Jordi Steenbakkers 10014763481     Tom Wijkel 10014198760
Jurjen Varkevisser 10013692340     Sil Faber 10014450354
Rowan Bergmans 10023163479     Stijn Oost 10014198962
Paul Gruithuijzen 10014760451     Jan Dijkstra 10022965136
Teun Teurlings 10014762471     Rick Nobel 10012832171
Guus Pril 10022732538     Aron de Jong 10023114070
Ploegleider: J. van de Rijdt       Ploegleider: